Kategorie

Informacja

Najczęściej kupowane

Sprawdź koniecznie !!! 

Formy i sposoby płatności:

- Gotówka za pobraniem

- Gotówka

Zamówienie płatne gotówką w momencie odbioru zamówionego towaru w centrali naszej firmy 91-855 Łódź, ul. Łagiewnicka 85 

 

- Przedpłata na konto bankowe

Wysyłka towaru następuje po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto bankowe. Czas wpłynięcia pieniędzy na nasze konto to zazwyczaj 24 godziny od zlecenia przelewu licząc tylko dni robocze chyba, że przelew wykonany jest z banku w którym mamy konto, wtedy pieniądze są u nas w ciągu 5-10 minut.
Nasz numer konta bankowego mBank/Multibank 08 1140 2004 0000 3102 4087 6099

 

- Przelew z terminem płatności

W celu dokłądnych informacji prosimy o kontakt.

 

- PayU

Sposoby płatności PayU

PayU oferuje szeroki wybór metod płatności pokrywających niemal 100% polskiego rynku płatności online. Oprócz tradycyjnych kanałów, takich jak przelewy elektroniczne i karty płatnicze, proponujemy również innowacyjne raty oraz konto PayU.

 

Karty płatnicze

Płatności z użyciem najbardziej popularnych kart płatniczych:

Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro.


Przelewy elektroniczne

  • PayU Express płatności z wykorzystaniem konta PayU, realizowane za pomocą jednego kliknięcia. Bez konieczności logowania się do systemu bankowego i każdorazowej autoryzacji przelewu. Więcej informacji na stronie express.payu.pl.
  • Przelewy bezpośrednie (pay-by-link) - płatności z użyciem predefiniowanych formularzy przelewu (wszystkie szczegóły przelewu wypełniane są automatycznie), które płacący musi jedynie zautoryzować.
  • Przelewy tradycyjne - usługa PayU polegająca na wyświetleniu informacji zawierających: dane beneficjenta (PayU), unikalny rachunek bankowy umożliwiający identyfikację transakcji, za którą klient dokonuje płatności.
    Przelew tradycyjny może być wyświetlany w formie blankietu przelewu, który klient może wydrukować i dokonać płatności w placówkach pocztowych, oddziale banku i innych.
 

Raty PayU

  • Wzrost sprzedaży nawet o 10%*
  • Prowizja 0% od transakcji ratalnych
  • Informacja online o zakończeniu transakcji
  • Decyzja pożyczkodawcy nawet w kilkanaście minut – proces całkowicie online
  • Wartość koszyka od 300 do 20 000 PLN

Więcej informacji na stronie http://www.raty.payu.pl

*Na podstawie badań sprzedaży przeprowadzonych w serwisie Allegro

 

Konto PayU

Konto PayU to innowacyjna usługa, dzięki której zakupy mogą być zrealizowane nawet w 9 sekund. Usprawnia ona proces sprzedażowy, wpływając bezpośrednio na zwiększenie konwersji w sklepie. Kupujący zapisują informacje o swoich kartach płatniczych, preferowanych metodach płatności, jak również dane do wysyłki. Konto PayU posiada wiele funkcjonalności, które spowodują, że kupowanie w Państwa serwisie internetowym przebiega szybciej, wygodniej i równie bezpiecznie.