Kategorie

Informacja

Najczęściej kupowane

Sprawdź koniecznie !!!Koperty bąbelkowe - powietrzne 

Jest 22 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 22 elementów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, postanowiliśmy poszerzyć asortyment o wytrzymałe i bezpieczne koperty powietrzne w wielu wymiarach. Dzięki temu pomieszczą zarówno niewielkie kartki i listy, jak również nieco większe przedmioty.

Produkty tego typu z zewnątrz wyglądają normalnie, jednak od wewnątrz posiadają warstwę folii, z których formuje się bąbelki z powietrzem. Te natomiast chronią przesyłkę przed zniszczeniem.

Koperty bąbelkowe najczęściej stosuje się w przypadku firm prowadzących sprzedaż wysyłkową niewielkich przedmiotów, takich jak chociażby urządzenia elektroniczne, części, dekoracje i wiele innych. Korzystają z nich także osoby prywatne, wysyłające książki czy prezenty.

Dodatkowym atutem oferowanych przez naszą firmę produktów jest także gruby, nieprześwitujący papier, który nie tylko przyczynia się do zwiększenia ochrony danej przesyłki, ale także zapewnia najwyższą dyskrecję. Jako producent kopert bąbelkowych możemy zapewnić najwyższą jakość i odporność na przebicie czy zerwanie proponowanych przez nas produktów.