Kategorie

Informacja

Najczęściej kupowane

Sprawdź koniecznie !!!Taśmy ostrzegawcze 

Jest 1 produkt
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Proponowana przez nas taśma ostrzegawcza to praktyczne rozwiązanie do znakowania terenu. Pozwala na wygrodzenie obszaru w widoczny sposób, dzięki czemu osoby znajdujące się w pobliżu doskonale widzą, gdzie znajduje się przestrzeń objęta zakazem wejścia. Tego rodzaju oznakowanie konieczne jest między innymi przy wygradzaniu miejsc zdarzeń, miejsc niebezpiecznych, miejsc z zakazem wejścia dla osób nieupoważnionych. Może być użyta również do wyznaczania linii na boiskach sportowych jako taśma ogrodzeniowa.

Dostępne w naszej ofercie taśmy ostrzegawcze wykonane są z mocnych materiałów na bazie tworzywa sztucznego. Jako producenci mamy pewność, że nasze przedmioty odznaczają się odpornością na oddziaływanie szkodliwych czynników zewnętrznych jak mróz, śnieg, deszcz, promieniowanie słoneczne, wiatr. Produkt jest wytrzymały na zerwanie i ścieranie, dzięki czemu przez długi czas zachowuje swoje pierwotne właściwości oraz wygląd . Należy zwrócić przy tym uwagę właśnie na wygląd, ponieważ taśmy ostrzegawcze muszą być widoczne nawet z odległości. Właśnie dlatego mają kontrastujące kolory, bieli i czerwieni.

W naszym asortymencie znajdują się produkty o wymiarach, które sprawiają, że oznaczenie jest bardzo widoczne. Odpowiednia szerokość gwarantuje, że wyraźny wzór – naprzemiennych białych i czerwonych, ukośnych pasów – jest dobrze widziany z odległości. Optymalna grubość materiału sprawia natomiast, że taśma zyskuje na elastyczności, dzięki czemu może bez problemu służyć owijaniu wokół palików bądź innych elementów do montażu.

Przedmioty z naszego asortymentu są łatwe w użytkowaniu i powinny znaleźć się na wyposażeniu każdej ekipy remontowej, budowlanej, a także firm zajmujących się robotami drogowymi. Konieczne jest zaopatrzenie w nie także służb mundurowych, które z pomocą taśmy ogrodzeniowej mogą zabezpieczyć teren wypadku lub kolizji przed wtargnięciem osób trzecich.