Kategorie

Informacja

Najczęściej kupowane

Sprawdź koniecznie !!!Torby papierowe fałdowe białe i brązowe 

Jest 8 produktów.
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Posiadamy w asortymencie torebki papierowe białe i brązowe, które znajdują szereg zastosowań w branży spożywczej. Wykorzystywane są przede wszystkim do pakowania produktów takich jak ciepłe pieczywo. Zalecane są do tego celu bardziej niż reklamówki foliowe, ponieważ zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza, dzięki czemu wszystkie cechy świeżo upieczonej bułki lub słodkiego rogala zostają zachowane. Ponadto proponowane przez nas torebki fałdowe papierowe mogą być stosowane do pakowania słodyczy – ciasta oraz cukierki na wagę można umieścić w środku, a następnie zważyć taki słodki pakunek.

Torby fałdowe

W naszej ofercie znajdują się torby brązowe oraz białe papierowe fałdowane. Dostępne są w kilku wariantach wymiarowych, dzięki czemu można wprowadzić do oferty produkty, które z powodzeniem pomieszczą chleb rodzinny, jak też mniejszych rozmiarów opakowania na np. jedną babeczką.

Torebki papierowe fałdowe

Sprzedajemy w większości produkty po 1000 sztuk co pozwala nam zapewnić bardzo atrakcyjną cenę. Naszą ofertę kierujemy do klientów biznesowych, prowadzących piekarnie, cukiernie, sklepy spożywcze, itp. Jednak z naszej oferty mogą skorzystać także osoby prywatne – niska cena oraz dobra jakość są naprawdę kuszące.