Kategorie

Informacja

Najczęściej kupowane

Sprawdź koniecznie !!!Papier pakowy  

Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

W tej kategorii znajdą Państwo praktyczny papier pakowy w formie wygodnych arkuszy o wymiarach 30x40cm oraz 40x60cm, mający szerokie zastosowanie w przemyśle spożywczym. Bywa również wykorzystywany do zabezpieczania delikatnych produktów podczas transportu.

Sprzedaż niektórych produktów wiąże się z koniecznością zabezpieczenia ich odpowiednim opakowaniem. Jednym z nich jet papier pakowy biały, dostępny w asortymencie sklepu Pato Pak. Dzięki niemu, możliwe będzie okrycie m.in. wędlin, mięs czy wyrobów cukierniczych.

Przygotowaliśmy wersję o białej barwie, która dzięki procesowi pergaminizowania, któremu została poddana, zyskuje nie tylko półprzezroczystą strukturę, ale także wiele cech, które wyróżniają ją na tle innych rodzajów tego materiału.

Przede wszystkim, jest on znacznie bardziej wytrzymały i odporny na przerwania. Dodatkowo, dzięki wyżej wymienionym zabiegom, którym został poddany, zyskał odporność na wilgoć i tłuszcze, co czyni go doskonałym materiałem do owijania wędlin, ciast, czy serów, chroniąc przed przeciekaniem oraz utrzymując świeżość artykułów spożywczych.

Dostępne są dwa warianty opakowań, w których mogą Państwo nabyć nasz papier pakowy. Cena zależna jest od jego rozmiaru oraz zamawianej ilości.