Kategorie

Informacja

Najczęściej kupowane

Sprawdź koniecznie !!!Akcesoria do pakowania 

Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

W tej kategorii znajdą Państwo praktyczne narzędzia, które znacznie ułatwią przygotowywanie do wysyłki wszelkich oferowanych przez Państwa produktów. Przygotowaliśmy akcesoria do pakowania paczek, dzięki którym możliwe będzie znaczne usprawnienie tej czynności. Odpowiednie zabezpieczenie niektórych przesyłek może sprawiać trudność. Niestandardowe rozmiary lub kształty produktów, mogą utrudniać ich estetyczne zapakowanie. Wtedy warto skorzystać z proponowanych przez nas artykułów.

W naszym asortymencie znajdą Państwo napinacze do taśmy m.in. polipropylenowej PP, poliestrowej czy kompozytowej, łączonej zapinkami. Dzięki niewielkiej wadze oraz wytrzymałości, zapewnią wygodę użytkowania przez długi czas.

Na uwagę zasługują również dyspensery do taśm klejących o różnej szerokości, które niezwykle usprawnią zaklejanie kartonów. Warto także zwrócić uwagę na inne akcesoria do pakowania paczek, takie jak dyspensery czy stojaki do folii stretch, znacznie ułatwiające owijanie pakunków o różnych gabarytach.