Kategorie

Informacja

Najczęściej kupowane

Sprawdź koniecznie !!!Koperta kurierska / foliopak 

Jest 18 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów

Poniżej znajdą Państwo praktyczne artykuły pozwalające na zabezpieczenie przesyłek kurierskich, listów czy dokumentów. Oferujemy foliowe koperty kurierskie, wykonane z wytrzymałego, odpornego na uszkodzenia mechaniczne materiału, chroniącego wszelkie wrażliwe przesyłki m.in. przed wilgocią, zabrudzeniami czy uszkodzeniami.

Proponowane przez nas artykuły wykonane zostały z folii ldpe, która jest doceniana za swoją trwałość i odporność na przetarcia czy przerwania. Materiał ten z powodzeniem wykorzystywany jest do zabezpieczania transportowanych artykułów wielkogabarytowych, chroniąc je przez uszkodzeniami, przez co z czasem zaczął być stosowany m.in. przez poczty, urzędy, banki oraz firmy, przesyłające poufne dokumenty.

Proponowane przez nas foliopaki dostępne są w kilku wersjach, o wymiarach pozwalających na przesyłanie lekkich przedmiotów oraz wszelkich dokumentów, a także gotówki. Niezależnie od modelu, wszystkie foliopaki kurierskie oferowane przez nasz sklep, wyposażone zostały w szeroką zakładkę ze specjalną taśmą klejącą, pozwalającą na zabezpieczenie przesyłki przed nieplanowanym otwarciem oraz osobami trzecimi. Każda koperta kurierska posiada biała warstwę zewnętrzną, umożliwiającą łatwe zaadresowanie przesyłki oraz naniesienie niezbędnych znaczków pocztowych czy pieczątek.

Niezależnie od rodzaju oferowanego produktu, każde opakowanie zawiera 100 kopert kurierskich.