Kategorie

Informacja

Najczęściej kupowane

Sprawdź koniecznie !!!Reklamówki 

Brak produktów w tej kategorii.

W dzisiejszych czasach chyba nikt nie wyobraża sobie zakupów bez worków foliowych. W zależności od typu woreczka może on służyć do przechowywania niewielkich elementów czy artykułów spożywczych, jak również przenoszenia zakupów.

Jako wieloletni producent reklamówek HDPE możemy zaproponować naszym klientom szeroki wybór tego typu artykułów w wielu wariantach, różniących się zarówno wymiarami, jak i wytrzymałością. Oferujemy między innymi jednorazowe reklamówki:

  • foliowe HDPE (tzw. zrywki) – najczęściej są wykorzystywane do pakowania owoców, warzyw czy innych niewielkich elementów,
  • LDPE – wytrzymałe worki, które świetnie sprawdzą się podczas noszenia zakupów; dostępne są warianty standardowe, jak również wykonane z folii o grubości powyżej 50 mikronów, dzięki czemu są zwolnione z opłaty recyklingowej.

Aby najlepiej dostosować produkowane przez nas artykuły do potrzeb klientów, proponujemy szeroki wybór rozmiarów, nośności, jak również kolorów. Jeśli w naszej ofercie nie ma produktu, który potrzebujesz – zgłoś się do nas! Realizujemy bowiem także indywidualne zamówienia.