Kategorie

Informacja

Najczęściej kupowane

Promocje

Sprawdź koniecznie !!!Reklamówki 

Brak produktów w tej kategorii.

Podkategorie

 • Reklamówki LDPE

  Praktyczne i bardzo popularne – szczególnie w marketach – reklamówki foliowe z LDPE, odznaczaj się szerokim zastosowaniem. Wykonane są z polietylenu niskiej gęstości, który odznacza się wysoką giętkością i elastycznością. Cechy te można z powodzeniem przypisać naszym wyrobom, ponieważ opakowania nadają się do przechowywania produktów o nieregularnym kształcie, a materiał reklamówki zapewnia im optymalną ochronę.

  Kiedy warto wprowadzić do sklepu worki foliowe LDPE?

  To produkt, który zawsze warto mieć na stanie we własnym sklepie zawsze. Bez względu czy prowadzisz market z narzędziami, czy na twój asortyment składają się warzywa i owoce bądź nabiał. Proponowane przez nas worki foliowe:

  • sprawiają, że drobne przedmioty nie pogubią się w dużej torbie lub w wózku na zakupy,
  • pozwolą na zważenie jednorazowo kilku drobnych przedmiotów na wagę (np. śrubki, kołki, bakalie),
  • zapewnią, że pozostałe zakupy będą czyste – np. świeży twaróg jest bardzo wilgotny, bez owinięcia w mały woreczek wszystkie inne zakupy miałyby wilgotne opakowania.
  • hamują przenoszenie się zapachu – sprawdzą się do przechowywania aromatycznych składników jak sery, cebula, itp.

  W naszym asortymencie znajdują się reklamówki LDPE, które mogą przydać się także podczas podróży. Można w nie zapakować kosmetyki, dzięki czemu nawet jeżeli pasta do zębów lub krem wydostaną się ze swojego opakowania, to nie pobrudzą innych produktów w kosmetyczce lub w walizce.

 • Reklamówki wykonane z...

  W naszym asortymencie znajdują się reklamówki zrywki wykonane z HDPE, odpornego na wilgoć oraz inne szkodliwe czynniki zewnętrzne. Oferowane przez nas rozwiązania doskonale sprawdzają się w codziennym życiu jako opakowania na zakupy. Dzięki zastosowaniu mocniejszego materiału produkt dobrze znosi średniego ciężaru obciążenia, co pozwala na zastosowanie tego rodzaju opakowań do wielokrotnego użytku.

  Co oferujemy?

  Proponujemy przedmioty wykonane z HDPE poniżej 50 mikronów. Materiał odznacza się dużą odpornością na rozciąganie i przerwanie. Produkty dostępne są w naszym asortymencie w kilku wymiarach, co pozwala na wprowadzenie do oferty sklepu reklamówki tzw. zrywki, sprawdzającej się do pakowania towarów spożywczych (np. na działach z owocami i warzywami lub pieczywem). Może być z powodzeniem stosowana także w sklepach budowlanych (np. na działach z drobnymi śrubkami, kołkami, nakrętkami na wagę).

  Czemu warto kupić worki foliowe HDPE?

  Podnoszą komfort Kupujących podczas wizyty w sklepie. Ponadto umożliwiają zabezpieczenie przedmiotów, które w czasie przenoszenia zakupów mogłyby uszkodzić pozostałe zakupy. Warzywa i owoce mogą być ubrudzone, a przez to ubrudziłyby pozostałe zakupy. Ponadto niektóre drobne przedmioty mogłyby „zgubić” się pośród pozostałych zakupów, dlatego drobne śrubki lub cukierki na wagę, warto zapakować w takie małe „zrywki”. Klienci Twojego sklepu z pewnością docenią takie udogodnienie.

 • Reklamówki wykonane z...

  Reklamówki LDPE tzw. zrywki powyżej 50 mikronów 

W dzisiejszych czasach chyba nikt nie wyobraża sobie zakupów bez worków foliowych. W zależności od typu woreczka może on służyć do przechowywania niewielkich elementów czy artykułów spożywczych, jak również przenoszenia zakupów.

Jako wieloletni producent reklamówek HDPE możemy zaproponować naszym klientom szeroki wybór tego typu artykułów w wielu wariantach, różniących się zarówno wymiarami, jak i wytrzymałością. Oferujemy między innymi jednorazowe reklamówki:

 • foliowe HDPE (tzw. zrywki) – najczęściej są wykorzystywane do pakowania owoców, warzyw czy innych niewielkich elementów,
 • LDPE – wytrzymałe worki, które świetnie sprawdzą się podczas noszenia zakupów; dostępne są warianty standardowe, jak również wykonane z folii o grubości powyżej 50 mikronów, dzięki czemu są zwolnione z opłaty recyklingowej.

Aby najlepiej dostosować produkowane przez nas artykuły do potrzeb klientów, proponujemy szeroki wybór rozmiarów, nośności, jak również kolorów. Jeśli w naszej ofercie nie ma produktu, który potrzebujesz – zgłoś się do nas! Realizujemy bowiem także indywidualne zamówienia.