Kategorie

Informacja

Najczęściej kupowane

Sprawdź koniecznie !!!Taśmy spinające PP do palet i zapinki druciane 

Jest 14 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów

W naszym asortymencie znajdą Państwo praktyczne akcesoria, przy pomocy których możliwe będzie usprawnienie przygotowywania do wysyłki oferowanych przez Państwa produktów. Podczas transportu znacznej ilości towarów, warto zadbać o ich odpowiednie zabezpieczenie. Doskonałym rozwiązaniem mogą okazać się taśmy spinające PP do palet, które ograniczą przesuwanie się ładunków, a tym samym zminimalizują ryzyko powstawania uszkodzeń transportowanych towarów.

W poniższej kategorii przygotowaliśmy dla Państwa taśmy spinające do palet, dostępne w wielu rozmiarach, które można dobrać odpowiednio do gabarytów załadunku. Dzięki ich elastyczności i wytrzymałości są odporne na rozerwania. W przypadku mniejszych pakunków, mogą pełnić rolę uchwytu, ułatwiającego przenoszenie paczek.

Nasz asortyment obejmuje również zapinki druciane do pakowania, stosowane do łączenia pasów PP i PET. Zapinki wykonane zostały z wysokiej jakości wytrzymałych materiałów, dzięki czemu doskonale stabilizują transportowane na paletach ładunki oraz zapobiegają rozerwaniu taśm.

Proponowane przez nas produkty mogą Państwo zakupić w korzystnych zestawach lub osobno. Umożliwiamy odbiór osobisty oraz dostawę kurierem. Serdecznie zapraszamy!