Kategorie

Informacja

Najczęściej kupowane

Sprawdź koniecznie !!!Folia stretch 

Jest 13 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów

Niezbędnym produktem do pakowania wielu towarów jest folia stretch. Zapewnia ona skuteczne zabezpieczenie oraz doskonałą przyczepność. Najczęściej stosuje się ją przy załadunku większych towarów na palety, zabezpieczając jednocześnie dany towar przed upadkiem bądź zniszczeniem.

Naszymi klientami są przeważnie hurtownie, magazyny oraz firmy wysyłające duże ilości towarów, dlatego też w naszej ofercie proponujemy przede wszystkim opakowania zbiorcze, zawierające kilka lub kilkanaście rolek folii stretch. W zależności od potrzeb może być ona transparentna lub czarna. Są one jednocześnie kompatybilne z maszynami owijającymi, zarówno automatami, jak i półautomatami.

Ciekawym rozwiązaniem są również produkty typu mini, pozwalające na pakowanie mniejszych towarów, np. podczas przygotowania ich do wysyłki.

Produkcja folii stretch w naszym wykonaniu to przede wszystkim dbałość o najwyższą jakość na każdym etapie, dzięki czemu możemy być pewni, że gotowy produkt, oferowany przez nasz sklep jest odpowiednio rozciągliwy, a jednocześnie wytrzymały na rozdarcia i przebicia.

Sprzedawane przez nas folie stretch sprawdzą się świetnie w firmach wielu branż, w tym między innymi spożywczym, farmaceutycznym, kosmetycznym lub poligraficznym.