Kategorie

Informacja

Najczęściej kupowane

Sprawdź koniecznie !!!Folie ochronne i malarskie 

Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Właściwe zabezpieczenie rozmaitych powierzchni podczas remontu jest pierwszą rzeczą, jaką powinno się wykonywać przed rozpoczęciem prac. Folia ochronna pozwoli na osłonę podłóg, ścian czy mebli przed kurzem, pyłem, brudem oraz rozmaitymi zanieczyszczeniami. Można ją także nałożyć na framugi okienne czy przykryć materiały znajdujące się na zewnątrz. Ponadto, zabezpieczy powierzchnie przed gruntem i farbą, których po remoncie bardzo ciężko się pozbyć.

Każda plandeka malarska z naszego asortymentu jest wykonana z mocnych, wytrzymałych materiałów, które zapewnią ochronę na długi czas. Co więcej, plandeki rozkłada się szybko oraz bezproblemowo – wystarczy kilka minut by właściwie zabezpieczyć powierzchnie lub materiały różnej wielkości.

W naszym asortymencie znajdują się zarówno płachty jednorazowe, jak i do wielokrotnego użytku. Folie malarskie występują w różnych grubościach – im materiał grubszy, tym bardziej trwały i mocny, ale też trudniej się go składa. Mogą być także czarne lub przezroczyste.

Odpowiednio dobrana i rozłożona plandeka ochronna pozwala także znacząco skrócić czas sprzątania po remoncie, który czasem trwa nawet dłużej niż przeprowadzone prace.

Zabezpiecz się przed uszkodzeniami oraz zabrudzeniami i skorzystaj z naszej oferty – tanie folie malarskie będą tylko ułamkiem kosztów prac budowlanych.