Kategorie

Informacja

Najczęściej kupowane

Sprawdź koniecznie !!!Torebki strunowe 

Jest 117 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 117 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 117 elementów

Niezwykle funkcjonalnym i łatwym w użyciu sposobem na zapakowanie wielu przedmiotów są foliowe torebki strunowe. Stanowią one skuteczne zabezpieczenie przed zabrudzeniem, a jednocześnie uniemożliwiają wysunięcie się produktu z opakowania. Dlatego też często wykorzystuje się je jako opakowanie zbiorcze dla wielu materiałów, np. sypkich.

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór wielkości naszych woreczków z zamknięciem strunowym, przystosowanych do przechowywania wielu różnych przedmiotów. Ich wymiary obejmują zakres od 4x6 cm aż do 45x50 cm. Tak szeroki wybór rozmiarów pozwala na dopasowanie woreczka do danego towaru.

Dzięki wytrzymałemu zamknięciu strunowemu nasze torebki są wielokrotnego użytku, a jednocześnie uniemożliwiają samoistne otwarcie. Dodatkowo zamieszczony, czerwony i wypukły pasek znacznie ułatwia szybkie otwieranie. Takie rozwiązanie sprawia, że drobne przedmioty nie wysuwają się z opakowania w trakcie transportu, co z kolei zapobiega ich. Woreczki te sprawdzą się więc wszędzie tam, gdzie należy wyeliminować szansę utraty pojedynczych elementów, na przykład w przemyśle meblowym przy wysyłce zestawów do samodzielnego złożenia.

Zastosowanie tego rodzaju produktów jest niezwykle szerokie. Świetnie sprawdzą się między innymi jako opakowania niewielkich części elektronicznych, elementów instalacji elektrycznych, uszczelek, akcesoriów biurowych i wielu innych. Dzięki torebkom strunowym o podłużnym kształcie możliwe jest także transportowanie wierteł, gwoździ oraz innych wąskich i długich elementów.

Nasze torebki strunowe dostępne są w opakowaniach zbiorczych, po sto, tysiąc, a nawet kilkadziesiąt tysięcy. Dzięki temu możesz wybrać odpowiednią ilość, dostosowaną do Twoich potrzeb.