Kategorie

Informacja

Sprawdź koniecznie !!!Torebki strunowe 

Jest 78 produktów.

Niezwykle funkcjonalnym i łatwym w użyciu sposobem na zapakowanie wielu przedmiotów są foliowe woreczki strunowe. Stanowią one skuteczne zabezpieczenie przed zabrudzeniem, a jednocześnie uniemożliwiają wysunięcie się produktu z opakowania. Dlatego też często wykorzystuje się je jako opakowanie zbiorcze dla wielu materiałów, np. sypkich.

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór wielkości naszych woreczków z suwakiem, przystosowanych do przechowywania wielu różnych przedmiotów. Ich wymiary obejmują zakres od 4x6 cm aż do 45x50 cm. Tak szeroki wybór rozmiarów pozwala na dopasowanie woreczka do danego towaru.

Dzięki wytrzymałemu zamknięciu strunowemu nasze woreczki są wielokrotnego użytku, a jednocześnie uniemożliwiają samoistne otwarcie. Dodatkowo zamieszczony, czerwony i wypukły pasek znacznie ułatwia szybkie otwieranie.

Zastosowanie tego rodzaju produktów jest niezwykle szerokie. Świetnie sprawdzą się między innymi jako opakowania niewielkich części elektronicznych, elementów instalacji elektrycznych, uszczelki, akcesoria biurowe i wiele innych.

Nasze woreczki foliowe z suwakiem dostępne są w opakowaniach zbiorczych, po sto, tysiąc, a nawet kilkadziesiąt tysięcy. Dzięki temu możesz wybrać odpowiednią ilość, dostosowaną do Twoich potrzeb.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 78 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 78 elementów