Kategorie

Informacja

Najczęściej kupowane

Sprawdź koniecznie !!!Rękawice robocze 

Jest 15 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów

Właściwa ochrona rąk przy wykonywaniu różnego rodzaju prac, jest zupełną podstawą. Wiele różnych czynności pracowniczych lub gospodarczych może narazić nas na niebezpieczeństwo, jeśli nie zapewnimy sobie właściwej ochrony. Z tego powodu proponujemy zaopatrzenie się w zapewniające podstawową ochronę rękawice robocze. Zapewniają one właściwą ochronę przed rozmaitymi zagrożeniami mechanicznymi, takimi jak np. rozcięcie czy przekłucie.

W naszej ofercie znajdują się rękawice robocze różnych typów, które sprawdzą się w rozmaitych czynnościach. Są to modele m.in.:

  • Nylonowe z powłoką z poliuretanu – wyróżniają się one bardzo dużą wytrzymałością i odpornością na pęknięcia oraz rozdarcia. Świetnie sprawdzą się w wymagających i precyzyjnych czynnościach, ponieważ doskonale przylegają do rąk i są bardzo dopasowane i nie krępują ruchów.
  • Budowlane – świetnie sprawdzą się nie tylko w branżach budowlanych, ale będą odpowiednie także w przemyśle transportowym czy rolnictwie. Są trudno ścieralne i zapewniają mocny chwyt – będą odpowiednie m.in. do bezpiecznego przenoszenia różnych rzeczy.
  • Z powłoką szarego lateksu – nie zmniejszają się po kontakcie z wodą oraz są bardzo elastyczne i do tego wytrzymałe. Zapewniają ochronę przed rozdarciami i wolno się ścierają.
  • Poliestrowe, powlekane nitrylem – świetnie sprawdzą się w pracy w warsztacie, dzięki zwiększonej wytrzymałości na oleje i smary. Dodatkowo, dobrze przylegają do rąk i dzięki temu ułatwiają wykonywanie prac wymagających precyzji.
  • Popularne „wampirki” – podstawowe rękawice robocze, które sprawdzą się w różnych pracach ogrodniczych lub domowych. Są wytrzymałe i odporne w pewnym stopniu na przetarcia.

W naszym sklepie dajemy możliwość kupna oferowanych rękawic roboczych zarówno w pojedynczych sztukach, jak i pakowane po 100 czy nawet 240 par. Z tego powodu nasza oferta skierowana jest zarówno do dużych warsztatów oraz przedsiębiorstw, jak i do gospodarstw domowych.

Wybierz rękawice robocze, które ułatwią wykonywanie prac i będą stanowiły podstawową ochronę przed groźnymi przecięciami czy przebiciami. Zachęcamy do zrobienia zakupów online lub odwiedzenia nas w sklepie w Łodzi.