Kategorie

Informacja

Najczęściej kupowane

Promocje

Sprawdź koniecznie !!!Rękawice robocze 

Jest 15 produktów.

Właściwa ochrona rąk przy wykonywaniu różnego rodzaju prac, jest zupełną podstawą. Wiele różnych czynności pracowniczych lub gospodarczych może narazić nas na niebezpieczeństwo, jeśli nie zapewnimy sobie właściwej ochrony. Z tego powodu proponujemy zaopatrzenie się w zapewniające podstawową ochronę rękawice robocze. Zapewniają one właściwą ochronę przed rozmaitymi zagrożeniami mechanicznymi, takimi jak np. rozcięcie czy przekłucie.

W naszej ofercie znajdują się rękawice robocze różnych typów, które sprawdzą się w rozmaitych czynnościach. Są to modele m.in.:

  • Nylonowe z powłoką z poliuretanu – wyróżniają się one bardzo dużą wytrzymałością i odpornością na pęknięcia oraz rozdarcia. Świetnie sprawdzą się w wymagających i precyzyjnych czynnościach, ponieważ doskonale przylegają do rąk i są bardzo dopasowane i nie krępują ruchów.
  • Budowlane – świetnie sprawdzą się nie tylko w branżach budowlanych, ale będą odpowiednie także w przemyśle transportowym czy rolnictwie. Są trudno ścieralne i zapewniają mocny chwyt – będą odpowiednie m.in. do bezpiecznego przenoszenia różnych rzeczy.
  • Z powłoką szarego lateksu – nie zmniejszają się po kontakcie z wodą oraz są bardzo elastyczne i do tego wytrzymałe. Zapewniają ochronę przed rozdarciami i wolno się ścierają.
  • Poliestrowe, powlekane nitrylem – świetnie sprawdzą się w pracy w warsztacie, dzięki zwiększonej wytrzymałości na oleje i smary. Dodatkowo, dobrze przylegają do rąk i dzięki temu ułatwiają wykonywanie prac wymagających precyzji.
  • Popularne „wampirki” – podstawowe rękawice robocze, które sprawdzą się w różnych pracach ogrodniczych lub domowych. Są wytrzymałe i odporne w pewnym stopniu na przetarcia.

W naszym sklepie dajemy możliwość kupna oferowanych rękawic roboczych zarówno w pojedynczych sztukach, jak i pakowane po 100 czy nawet 240 par. Z tego powodu nasza oferta skierowana jest zarówno do dużych warsztatów oraz przedsiębiorstw, jak i do gospodarstw domowych.

Wybierz rękawice robocze, które ułatwią wykonywanie prac i będą stanowiły podstawową ochronę przed groźnymi przecięciami czy przebiciami. Zachęcamy do zrobienia zakupów online lub odwiedzenia nas w sklepie w Łodzi.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów