Kategorie

Informacja

Najczęściej kupowane

Sprawdź koniecznie !!!Taśmy PCV 

Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Proponujemy taśmy PCV maskujące, wykonane z miękkiego tworzywa sztucznego na bazie kleju akrylowego. Przedmioty charakteryzują się bardzo dobrymi właściwościami klejącymi, jednak nie powodują uszkodzenia nawierzchni, do której zostały przytwierdzone. Ściana pozostaje nienaruszona w żaden sposób. Po zerwaniu nie pozostają żadne ślady ani uszkodzenia, pomimo iż warstwa klejąca bardzo mocno przywiera do ścian.

Każda zaproponowana przez nas taśma maskująca PCV ma szereg zastosowań. Może być wykorzystana do oklejenia różnego rodzaju przedmiotów, skutecznie chroni ich powierzchnię przed procesami starzenia i oddziaływaniem światła. Produkt powszechnie wykorzystywany jest także w pracach murarskich, gipsowych, a przede wszystkim malarskich. Z jej wykorzystaniem można wykonać wiele różnych wzorów farbami, poprzez wyznaczenie granic pasami taśmy PCV. Ponadto materiał świetnie sprawdza się przy maskowaniu krzywizn, a także ostrych krawędzi - dzięki czemu zwiększa się bezpieczeństwo podczas pracy. Produkt może być stosowany również do oznaczania, ponieważ można z jego pomocą przytwierdzić opis np. pojemnika, pudełka, itp.

Taśmy maskujące PCV wykonane są z materiału odpornego na oddziaływanie wody, wysokich temperatur oraz rozpuszczalników. Produkt bardzo dobrze sprawdza się we wnętrzach, jak również do pracy na zewnątrz, ponieważ jest odporna na działanie czynników atmosferycznych. Dużym atutem podczas wszelkich prac jest łatwość jej urwania – nie wymaga ucinania, potrzebny kawałek taśmy można bez problemu urwać ręką i przystąpić do dalszego działania.

W naszej ofercie znajdują się produkty w różnych szerokościach i długościach. Przed przystąpieniem do prac remontowych warto zaopatrzyć się w kilka wariantów różnego rodzaju.