Kategorie

Informacja

Najczęściej kupowane

Sprawdź koniecznie !!!Taśma pakowa papierowa  

Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Najbardziej uniwersalnym, a jednocześnie sprawdzonym rozwiązaniem przy zabezpieczaniu opakowań i kartonów przed otworzeniem się, jest niewątpliwie taśma pakowa. Nie może jej zabraknąć na pocztach, w firmach kurierskich, ani także w żadnym zakładzie przygotowującym towary do transportu, przydaje się także w każdym domu, zarówno przy przygotowywaniu przesyłek, jak i na przykład w czasie przeprowadzki.

Taśma pakunkowa

Taśma pakowa musi wykorzystywać mocny klej, powinna być także wykonana z wytrzymałego materiału, odpornego na zrywanie. Prezentowane przez nas rozwiązanie spełnia oba te warunki – wykorzystaliśmy dobre trzymający klej kauczukowy, a do wytworzenia produktu użyliśmy wytrzymałego i grubego papieru typu KRAFT, odpornego na rozciąganie. Przy wszystkich tych cechach kolejną zaletą jest fakt, że taśmę pakową łatwo się aplikuje.

Uniwersalność tego rozwiązania wiąże się także z zakresem temperatur, które produkt wytrzymuje. Zarówno niska, jak i podwyższona liczba stopni nie wpływają w żaden sposób na klej, dzięki czemu opakowanie pozostaje zabezpieczone w każdych warunkach termicznych. Jednocześnie nasz produkt został wykonany z ekologicznych materiałów, przez co nie jest szkodliwy dla środowiska.

Taśmę pakową można wykorzystywać do oklejania kartonów i paczek ręcznie, można jednak także bez trudu zamontować ją w uniwersalnym dyspenserze, co znacznie przyspieszy pracę. Co więcej, dzięki wykorzystaniu papieru o brązowym kolorze, paczki oklejone z jej pomocą wyglądają bardzo estetycznie. Sprawdzi się więc tam, gdzie od opakowań wymaga się pewnej elegancji.