Kategorie

Informacja

Najczęściej kupowane

Sprawdź koniecznie !!!Worki na śmieci do segregacji 

Jest 18 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów

Posiadamy w naszej ofercie worki na śmieci do segregacji – przeznaczone do odpadów metalowych, plastikowych, papierowych, szklanych, itp. Występują w różnych wariantach kolorystycznych, co pozwala rozróżnić rodzaj zastosowania poszczególnych produktów. Proponujemy nasze przedmioty dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw, które zapewniają zachowanie ekologicznych standardów.

Główne zalety produktów

Oferujemy wyroby wykonane z miękkiego LDPE, czyli polietylenu o niskiej gęstości, który odznacza się dużą elastycznością. Dzięki temu do wnętrza można zmieścić odpady o nieregularnych kształtach. Ponadto zapewniają ochronę przed wilgocią. Kosz na śmieci nie brudzi się, ponieważ jego ściany oddzielone są nieprzepuszczalną folią od słoików, puszek, papierków z resztkami jedzenia lub innych substancji. Część produktów zaopatrzona jest w praktyczne taśmy ściągające, które ułatwiają zamknięcie oraz przenoszenie.

Czemu warto wybrać u nas worki do segregacji śmieci?

W naszym sklepie można kupić produkty przeznaczone do różnego rodzaju odpadów, także biodegradowalnych. Kompleksowa oferta sprawia, że w jednym miejscu możecie dokonać zakupów wszystkich niezbędnych worków do segregacji odpadów i to w dowolnej ilości oraz o dowolnej pojemności. Proponujemy bowiem produkty dedykowane do koszy o różnych litrażach. Zapewniamy przy tym bardzo atrakcyjne ceny produktów – warto zwrócić uwagę na przedmioty oznaczone jako „Wyprzedaż”.