Kategorie

Informacja

Najczęściej kupowane

Sprawdź koniecznie !!!Rękawice foliowe i gumowe 

Jest 1 produkt
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Produkty z tej kategorii pomogą w zachowaniu higieny w hotelach, restauracjach, higienach czy różnych instytucjach i przedsiębiorstwach. Oferowane rękawice ochronne są podstawowym wyposażeniem w bardzo wielu różnych obiektach.

Rękawice gumowe pomogą właściwie ochronić dłonie przed niekorzystnym działaniem różnych środków czyszczących. Należy pamiętać, że rozmaite substancje i związki chemiczne zawarte w detergentach, bardzo niekorzystnie wpływają na skórę człowieka. Środki te często są żrące i w mogą poważnie uszkodzić naszą skórę. Nasze rękawice ochronne gumowe są szczelne, w pełni bezpieczne i wytrzymałe, dzięki czemu zapewnią należytą osłonę podczas wykonywania różnych prac i czynności. Są miękkie w dotyku, elastyczne i niezwykle wytrzymałe.

Ponadto, dzięki specjalnej, bawełnianej wyściółce, są komfortowe w użytkowaniu oraz niwelują pocenie się rąk. Sprawdzą się nie tylko w sprzątaniu i wykonywaniu różnych prac domowych – będą idealne także w pracach ogrodniczych – np. przy pieleniu, sadzeniu roślin czy zbieraniu owoców. Produkty te dostępne są u nas w trzech, standardowych rozmiarach (S, M oraz L) dzięki czemu łatwo można je dopasować do wielkości dłoni i nie męczyć się w zbyt dużych lub małych rozmiarach.

W ofercie posiadamy również rękawice foliowe, które są niezbędnym wyposażeniem sklepów mięsnych, stacji benzynowych, marketów, piekarni i różnych punktów usługowych. Wykonane są one z wytrzymałego i bezpiecznego dla zdrowia polietylenu o dużej gęstości (HDPE), który jest wykorzystywany np. w produkcji butelek i innych pojemników. Rękawice foliowe chronią przed zabrudzeniem i uniemożliwiają bakteriom oraz wirusom znajdującym się na dłoniach, przedostanie się na produkt spożywczy. Warto więc zadbać o właściwą higienę w pracy i wybrać tą skuteczną i tanią ochronę rąk.

Rodzaje gumowe, jak i foliowe skutecznie ochronią przed zabrudzeniami i umożliwią szybkie wykonanie rozmaitych prac. Wybierz właściwe produkty, dzięki którym zapewnisz właściwą higienę w pracy, jak i w domu.