Kategorie

Informacja

Najczęściej kupowane

Promocje

Sprawdź koniecznie !!!Torby papierowe  

Jest 54 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 54 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 54 elementów

Wytrzymałe, trwałe i starannie wykonane - opakowania dostępne w naszym asortymencie pozwalają zapewnić satysfakcję Klientów, korzystających z usług firmy Pato Pak. W tej kategorii znajdą Państwo ekologiczne torby papierowe brązowe i białe, występujące w różnych rozmiarach. Wykonane zostały z gładkiego papieru KRAFT o gramaturze od 70 g/m2 do 100 g/m2. Prezentowane opakowania posiadają płaskie uchwyty pięciokrotnie składane, wklejone wewnątrz torby lub skręcone sznurkiem z podwójnym wzmocnieniem.

Czym jest KRAFT?

Materiał, którego używamy do produkcji naszych opakowań, produkowany jest przy użyciu celulozy lub włókien pierwotnych. Charakteryzuje się on wysoką wytrzymałością oraz nieprzezroczystością, przez co z powodzeniem może być stosowany do pakowania różnorodnych przedmiotów.

Ze względu na swoją trwałość i estetykę, wykorzystywany jest także do produkcji toreb papierowych oraz opakowań, które mogą mieć bezpośredni kontakt z żywnością. Doceniany jest również za dobrą przyswajalność nadruków, co czyni z niego idealny materiał na opakowania reklamowe.

Nie bez znaczenia jest również fakt, iż nie powoduje on zagrożeń dla ekologii. Papier KRAFT nie wykazuje szkodliwego działania na środowisko naturalne oraz może być poddany procesowi recyklingu, dzięki czemu jest często wybierany przez firmy mające na uwadze dbałość o ochronę przyrodę.

Torby papierowe ekologiczne dostępne w Pato Pak

Jako producent toreb papierowych, przygotowaliśmy dla Państwa szeroką gamę tego typu produktów, których rodzaj można dobrać zgodnie z zastosowaniem.

Oferujemy modele wykonane z białego lub brązowego papieru, posiadające uchwyty w tym samym kolorze, składane bądź skręcane uchwyty, wklejane wewnątrz opakowania. W zależności od przeznaczenia, mogą Państwo wybrać wersje w formacie pionowym lub poziomym. Pierwsze z nich doskonale sprawdzą się na przykład jako opakowania na materiały promocyjne czy drobne upominki. Drugie, posiadające szerokie dno, mogą być wykorzystywane m.in. do przewożenia opakowań z żywnością przez firmy kateringowe czy restauracje.

W naszym asortymencie znajdą Państwo torby ekologiczne, dostępne w wielu rozmiarach. Niezależnie od rodzaju, nasze produkty dostępne są w opakowaniach zawierających określoną liczbę sztuk, którą można dobrać pod kątem zapotrzebowania.

Nabywając nasze artykuły, mogą Państwo skorzystać z odbioru osobistego w naszym sklepie stacjonarnym w Łodzi lub złożyć zamówienie internetowo. Serdecznie zapraszamy!