Kategorie

Informacja

Najczęściej kupowane

Sprawdź koniecznie !!!Torby papierowe  

Jest 39 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 39 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 39 elementów

Wytrzymałe, trwałe i starannie wykonane - opakowania papierowe dostępne w naszym asortymencie pozwalają zapewnić satysfakcję wielu Klientom, korzystającym z usług firmy Pato Pak. W tej kategorii znajdą Państwo ekologiczne torby papierowe, brązowe i białe, w różnych rozmiarach. Wykonane zostały z naturalnego, gładkiego materiału KRAFT o gramaturze od 70 g/m2 do 100 g/m2, co gwarantuje ich wytrzymałość. Prezentowane opakowania posiadają płaskie uchwyty, pięciokrotnie składane, wklejone we wnętrzu lub skręcone sznurkiem, z podwójnym wzmocnieniem.

Czym jest KRAFT?

Materiał, którego używamy do produkcji opakowań papierowych, wytwarzany jest przy użyciu celulozy lub włókien pierwotnych. Charakteryzuje się wytrzymałością oraz nieprzezroczystością, która sprawia, że z powodzeniem może być stosowany do pakowania różnorodnych przedmiotów.

 

Ze względu na swoją trwałość, estetykę i bezpieczeństwo wytwarzania, wykorzystywany jest także do produkcji toreb, mogących mieć bezpośredni kontakt z żywnością. Doceniany jest również za dobrą przyswajalność nadruków, co czyni go idealnym materiałem na opakowania reklamowe.

 

Nie bez znaczenia jest fakt, iż ze względu na pochodzenie, nie stanowi zagrożenia dla ekologii. Papier KRAFT nie wykazuje szkodliwego działania na środowisko naturalne, co więcej, może być poddany recyklingowi. Cechy te sprawiają, że jest często wybierany przez firmy mające na uwadze dbałość o ochronę przyrody.

Torby ekologiczne dostępne w Pato Pak

Jako producent toreb papierowych, przygotowaliśmy dla Państwa szeroką gamę produktów, których rodzaj można dobrać zgodnie z planowanym zastosowaniem.

 

Oferujemy modele wykonane z białego lub brązowego papieru, posiadające uchwyty w tym samym kolorze, składane bądź skręcane, wklejane wewnątrz opakowania. W zależności od przeznaczenia toreb, mogą Państwo wybrać format pionowy lub poziomy. Pierwszy doskonale sprawdzi się jako opakowanie na materiały promocyjne czy drobne upominki. Drugi, posiadający szerokie dno, może być wykorzystywany m.in. do dostarczania pudełek z żywnością przez firmy cateringowe i restauracje.

 

W naszym asortymencie znajdą Państwo ekologiczne torby ekologiczne, dostępne w wielu rozmiarach. Niezależnie od rodzaju, nasze produkty dostępne są w wielopakach, zawierających określoną liczbę sztuk, którą można dobrać indywidualnie pod kątem zapotrzebowania.

 

Nabywając nasze artykuły, mogą Państwo skorzystać z opcji odbioru osobistego w sklepie stacjonarnym w Łodzi lub złożyć zamówienie online. Serdecznie zapraszamy!