Kategorie

Informacja

Najczęściej kupowane

Sprawdź koniecznie !!!Torebki HDPE z atestem spożywczym 

Jest 12 produktów.
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

W tej kategorii przygotowaliśmy praktyczne rozwiązanie m.in. dla branży gastronomicznej, spożywczej oraz handlowej. Oferujemy torebki hdpe, doskonale nadające się do pakowania wszelkich produktów i artykułów.

Właściwości i zastosowanie

Tego typu opakowania mają niezwykle szerokie zastosowanie nie tylko w sklepach czy lokalach gastronomicznych, ale również w użytku domowym. Doskonale chronią wszelkie artykuły spożywcze, dzięki czemu żywność na dłużej pozostaje świeża.

Nasze torebki spożywcze wykonane zostały z folii hdpe, która dzięki swoim właściwościom jest niezwykle funkcjonalna. Woreczki są wytrzymałe, elastyczne, a także odporne na wysoką i niską temperaturę oraz wilgoć. Dzięki temu, bez obaw można przechowywać w nich żywność. Ponadto, folia nie przepuszcza zapachów i gazów, co pozwala na przechowywanie w nich pieczywa, wyrobów cukierniczych oraz wszelkich produktów, mających skłonność do wysychania. Świetnie sprawdzą się również do zabezpieczenia artykułów, przechowywanych w lodówce.

Wygoda korzystania

Proponowane przez nas opakowania spożywcze zapewniają wygodę, niezależnie od miejsca, w którym są stosowane. W naszej ofercie znajdą Państwo torebki pakowane po 1000 sztuk. Opakowanie posiada okienko, zapewniające łatwe wyjmowanie woreczków, co czyni je niezwykle praktycznym. Ich rozmiar mogą Państwo dobrać indywidualnie pod kątem swoich potrzeb i preferencji. Dzięki temu, nasze torby spożywcze umożliwią pakowanie m.in. owoców, warzyw, czy dań na wynos oraz zabezpieczanie przed przenikaniem zapachów produktów przechowywanych w lodówkach.

Przyjazne dla środowiska

Nasze torebki hdpe przy odpowiedniej utylizacji są bezpieczne dla środowiska, dzięki temu z powodzeniem mogą być używane przez wszelkie firmy i osoby indywidualne, które mają na uwadze dbanie o ekologię.

Korzystając z naszych usług mogą Państwo zdecydować się na wysyłkę towaru kurierem lub jego odbiór osobisty w naszym punkcie stacjonarnym. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całością naszej szerokiej oferty!