Kategorie

Informacja

Najczęściej kupowane

Sprawdź koniecznie !!!Reklamówki wykonane z folii HDPE (tzw. zrywki) poniżej 50 mikronów  

Jest 13 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów

W naszym asortymencie znajdują się reklamówki zrywki wykonane z HDPE, odpornego na wilgoć oraz inne szkodliwe czynniki zewnętrzne. Oferowane przez nas rozwiązania doskonale sprawdzają się w codziennym życiu jako opakowania na zakupy. Dzięki zastosowaniu mocniejszego materiału produkt dobrze znosi średniego ciężaru obciążenia, co pozwala na zastosowanie tego rodzaju opakowań do wielokrotnego użytku.

Co oferujemy?

Proponujemy przedmioty wykonane z HDPE poniżej 50 mikronów. Materiał odznacza się dużą odpornością na rozciąganie i przerwanie. Produkty dostępne są w naszym asortymencie w kilku wymiarach, co pozwala na wprowadzenie do oferty sklepu reklamówki tzw. zrywki, sprawdzającej się do pakowania towarów spożywczych (np. na działach z owocami i warzywami lub pieczywem). Może być z powodzeniem stosowana także w sklepach budowlanych (np. na działach z drobnymi śrubkami, kołkami, nakrętkami na wagę).

Czemu warto kupić worki foliowe HDPE?

Podnoszą komfort Kupujących podczas wizyty w sklepie. Ponadto umożliwiają zabezpieczenie przedmiotów, które w czasie przenoszenia zakupów mogłyby uszkodzić pozostałe zakupy. Warzywa i owoce mogą być ubrudzone, a przez to ubrudziłyby pozostałe zakupy. Ponadto niektóre drobne przedmioty mogłyby „zgubić” się pośród pozostałych zakupów, dlatego drobne śrubki lub cukierki na wagę, warto zapakować w takie małe „zrywki”. Klienci Twojego sklepu z pewnością docenią takie udogodnienie.