Kategorie

Informacja

Najczęściej kupowane

Sprawdź koniecznie !!!Plandeki budowlane 

Jest 14 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów

Właściwe i dokładne zabezpieczenie materiałów i rozmaitych produktów, jest podstawą prowadzenia wszelkich prac budowlanych. Oferowane plandeki odpowiednio ochronią materiały czy maszyny zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków.

Posiadamy je w różnych rozmiarach – od małych (3m x 4m) do dużych (10m x 12m). Występują także w odmiennych kolorach – m.in. w niebieskim, zielonym czy srebrnym. Ponadto, produkty mają rozmaite grubości – m.in. 90g/m2 czy 130g/m2. Plandeki budowlane są dodatkowo wzmacniane specjalnym sznurkiem polipropylenowym, dzięki czemu sprawdzą się w różnych warunkach i będą mogły służyć przez wiele lat.

Dodatkowo, płótna mają aluminiowe oczka, przez które można pociągnąć linę, aby związać ochraniany przedmiot lub maszynę i zapewnić dokładniejszą ochronę. Płachty zabezpieczą przed działaniem deszczu i śniegu na zewnątrz oraz pyłu i innych zanieczyszczeń wewnątrz pomieszczeń.

Zamów interesujący Ciebie rozmiar plandeki budowlanej i relatywnie niewielkim kosztem łatwo zabezpieczysz cenne materiały i urządzenia.

W razie pytań skontaktuj się z nami lub odwiedź nas w naszym sklepie w Łodzi.