Kategorie

Informacja

Najczęściej kupowane

Promocje

Sprawdź koniecznie !!!Worki na śmieci 

Jest 50 produktów.

Podkategorie

 • Worki na śmieci HDPE
 • Worki na śmieci LDPE
 • Worki na śmieci z...
 • Worki budowlane

  Oferujemy produkty pomagające w utrzymaniu porządku na placach budowy oraz podczas prac remontowych. Proponujemy bowiem worki budowlane, które z powodzeniem można wykorzystać do uprzątnięcia gruzu oraz innych odpadów powstających w czasie wyburzania ścian, skuwania tynków, układania terakoty i innych czynnościach. Produkty mogą zamówić u nas klienci indywidualni oraz przedsiębiorcy.

  Czemu warto kupić worki na odpady budowlane?

  Są to przedmioty o szczególnych cechach, które odróżniają ten rodzaj produktów od zwykłych modeli do segregacji odpadów wytwarzanych przez gospodarstwo domowe. Proponowane przez nas wyroby wykonane są z mocnego polipropylenu, który dobrze znosi nawet duże obciążenie gruzem. Świetnie sprawdzą się także do sypkich materiałów, jak pył powstający m.in. przy docinaniu płyt lub wyburzaniu ścian. Ponadto oferowane u nas przedmioty są pojemne, umożliwiając napełnienie dużą ilością odpadów.

  Który produkt warto wybrać?

  Proponujemy worki budowlane w dobrych cenach. Przed zakupem warto zastanowić się do czego przedmioty będą wykorzystywane – posiadamy bowiem produkty przeznaczone na ciężki gruz, ale też mamy specjalne modele tkane, zapewniające przewiewność materiałów. Posiadamy w asortymencie produkty sprzedawane po 5 lub po 100 sztuk w różnych wariantach wymiarowych, m.in. 50x80 cm, 60x100 i innych. Przed dokonaniem zakupu również warto zastanowić się na doborem odpowiednich rozmiarów.

 • Worki na śmieci do...

  Posiadamy w naszej ofercie worki na śmieci do segregacji – przeznaczone do odpadów metalowych, plastikowych, papierowych, szklanych, itp. Występują w różnych wariantach kolorystycznych, co pozwala rozróżnić rodzaj zastosowania poszczególnych produktów. Proponujemy nasze przedmioty dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw, które zapewniają zachowanie ekologicznych standardów.

  Główne zalety produktów

  Oferujemy wyroby wykonane z miękkiego LDPE, czyli polietylenu o niskiej gęstości, który odznacza się dużą elastycznością. Dzięki temu do wnętrza można zmieścić odpady o nieregularnych kształtach. Ponadto zapewniają ochronę przed wilgocią. Kosz na śmieci nie brudzi się, ponieważ jego ściany oddzielone są nieprzepuszczalną folią od słoików, puszek, papierków z resztkami jedzenia lub innych substancji. Część produktów zaopatrzona jest w praktyczne taśmy ściągające, które ułatwiają zamknięcie oraz przenoszenie.

  Czemu warto wybrać u nas worki do segregacji śmieci?

  W naszym sklepie można kupić produkty przeznaczone do różnego rodzaju odpadów, także biodegradowalnych. Kompleksowa oferta sprawia, że w jednym miejscu możecie dokonać zakupów wszystkich niezbędnych worków do segregacji odpadów i to w dowolnej ilości oraz o dowolnej pojemności. Proponujemy bowiem produkty dedykowane do koszy o różnych litrażach. Zapewniamy przy tym bardzo atrakcyjne ceny produktów – warto zwrócić uwagę na przedmioty oznaczone jako „Wyprzedaż”.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 50 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 50 elementów

W asortymencie produktów naszej firmy wiele miejsca zajmują worki na śmieci. Często na rynku możemy dostać produkty tego typu, które bardzo szybko się zrywają bądź przebijają, co jest niezwykle irytujące. Dlatego nasza firma dba o to, aby dostarczać wyłącznie sprawdzone produkty o wysokiej wytrzymałości, dostosowanej do pojemności poszczególnych wariantów.

Oferujemy przede wszystkim worki na śmieci:

 • z taśmą – po wypełnieniu znacznie ułatwiają zamknięcie oraz wyniesienie odpadów,
 • do segregacji – szczególnie popularne w ostatnich czasach; dostępne w kilku kolorach, odpowiadających typom odpadów (np. biały, czerwony, zielony, niebieski i inne),
 • budowlane – wyróżniają się zwiększoną wytrzymałością na przebicie oraz zerwanie; dostępne w kilku wariantach, różniących się pojemnością (np. 100 l czy 160 l).

Jako producent worków na śmieci, proponujemy artykuły wykonane z wytrzymałych materiałów – LDPE, HDPE, jak również polietylenu (przy wariantach budowlanych). Dodatkowa taśma w wielu modelach sprawia, że późniejsze pozbycie się odpadów przebiega zdecydowanie sprawniej oraz higieniczniej.