Kategorie

Informacja

Najczęściej kupowane

Sprawdź koniecznie !!!Worki budowlane i PP / polipropylenowe/ 

Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Oferujemy produkty pomagające w utrzymaniu porządku na placach budowy oraz podczas prac remontowych. Proponujemy bowiem worki budowlane, które z powodzeniem można wykorzystać do uprzątnięcia gruzu oraz innych odpadów powstających w czasie wyburzania ścian, skuwania tynków, układania terakoty i innych czynnościach. Produkty mogą zamówić u nas klienci indywidualni oraz przedsiębiorcy.

Czemu warto kupić worki na odpady budowlane?

Są to przedmioty o szczególnych cechach, które odróżniają ten rodzaj produktów od zwykłych modeli do segregacji odpadów wytwarzanych przez gospodarstwo domowe. Proponowane przez nas wyroby wykonane są z mocnego polipropylenu, który dobrze znosi nawet duże obciążenie gruzem. Świetnie sprawdzą się także do sypkich materiałów, jak pył powstający m.in. przy docinaniu płyt lub wyburzaniu ścian. Ponadto oferowane u nas przedmioty są pojemne, umożliwiając napełnienie dużą ilością odpadów.

Który produkt warto wybrać?

Proponujemy worki budowlane w dobrych cenach. Przed zakupem warto zastanowić się do czego przedmioty będą wykorzystywane – posiadamy bowiem produkty przeznaczone na ciężki gruz, ale też mamy specjalne modele tkane, zapewniające przewiewność materiałów. Posiadamy w asortymencie produkty sprzedawane po 5 lub po 100 sztuk w różnych wariantach wymiarowych, m.in. 50x80 cm, 60x100 i innych. Przed dokonaniem zakupu również warto zastanowić się na doborem odpowiednich rozmiarów.