Kategorie

Informacja

Najczęściej kupowane

Promocje

Sprawdź koniecznie !!!Pudełka kartonowe 

Jest 16 produktów.

Podkategorie

  • Pudełka/ kartony...

    Proponujemy produkty, które stanowią bardzo popularne rozwiązania wśród tzw. opakowań zbiorczych. Dostępne są w naszej ofercie pudełka fasonowe i klapowe z tektury falistej o gramaturze zapewniającej odpowiednią sztywność, co gwarantuje zachowanie kształtu opakowania. Dzięki temu zagwarantowana jest optymalna przestrzeń do przechowywania produktów i ich przesyłania.

    Oferujemy kartony klapowe i fasonowe w wielu wymiarach, które odznaczają się wytrzymałością i są trwałe na tyle, by zagwarantować bezpieczny transport. Przedmioty sprzedajemy w pakietach po kilkadziesiąt sztuk, dlatego te wyroby proponujemy klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom, poszukującym atrakcyjnych cenowo opakowań do wysyłki.

    Polecamy zakup naszych wyrobów, ponieważ odznaczają się uniwersalnym zastosowaniem – z powodzeniem sprawdzą się jako opakowania do przesyłki, jak i kartony do przeprowadzki lub przechowywania produktów w schowkach gospodarczych, garażach lub piwnicach. Atutem naszej oferty jest duża różnorodność rozmiarów pudełek, co pozwala na dopasowanie produktu do konkretnych oczekiwań i potrzeb. Dla zagwarantowania zabezpieczenia przed kurzem i pyłem oraz zainteresowaniem osób trzecich polecamy zaklejenie klap taśmą, także dostępną w naszej ofercie.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów

Planujesz przeprowadzkę? Chcesz lepiej zorganizować przedmioty w swoim sklepie? A może twój sklep często wysyła produkty do klientów? Czy może chcesz odpowiednio zapakować niepotrzebne rzeczy i schować je tymczasowo w piwnicy lub na strychu? Jeśli tak – nasze pudełka kartonowe z pewnością się przydadzą – ułatwią organizację oraz bezpieczny transport nawet dużej liczby produktów.

Mają wymiary odpowiednie do paczkomatów, zatem są doskonałym wyborem dla sprzedawców. Będą idealne m.in. dla detalistów sprzedających ubrania, rozmaite akcesoria czy małe urządzenia. Oprócz modeli większych, mamy również opakowania mniejsze, które idealnie nadają się do pakowania drobnych przedmiotów, jak np. biżuteria czy małe przyrządy.

Opakowania kartonowe oferowane przez nas są solidne i trwałe. Składają się z kilkuwarstwowej, grubej tektury, dzięki czemu odpowiednio ochronią przedmioty nawet podczas długich podróży. Dzięki falistej budowie, pudełka są wyjątkowo sztywne, a przez to trwalsze.

Od blisko 20 lat zajmujemy się produkcją kartonów. Przez ten czas stale ulepszaliśmy naszą technologię, dzięki czemu mamy pewność, że oferowane opakowania są najwyższej jakości. Wybierz ilość i model odpowiedniego dla Ciebie pudełka, a my dostarczymy go szybko i na czas.