Kategorie

Informacja

Najczęściej kupowane

Sprawdź koniecznie !!!Pudełka kartonowe 

Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Planujesz przeprowadzkę? Chcesz lepiej zorganizować przedmioty w swoim sklepie? A może twój sklep często wysyła produkty do klientów? Czy może chcesz odpowiednio zapakować niepotrzebne rzeczy i schować je tymczasowo w piwnicy lub na strychu? Jeśli tak – nasze pudełka kartonowe z pewnością się przydadzą – ułatwią organizację oraz bezpieczny transport nawet dużej liczby produktów.

Mają wymiary odpowiednie do paczkomatów, zatem są doskonałym wyborem dla sprzedawców. Będą idealne m.in. dla detalistów sprzedających ubrania, rozmaite akcesoria czy małe urządzenia. Oprócz modeli większych, mamy również opakowania mniejsze, które idealnie nadają się do pakowania drobnych przedmiotów, jak np. biżuteria czy małe przyrządy.

Opakowania kartonowe oferowane przez nas są solidne i trwałe. Składają się z kilkuwarstwowej, grubej tektury, dzięki czemu odpowiednio ochronią przedmioty nawet podczas długich podróży. Dzięki falistej budowie, pudełka są wyjątkowo sztywne, a przez to trwalsze.

Od blisko 20 lat zajmujemy się produkcją kartonów. Przez ten czas stale ulepszaliśmy naszą technologię, dzięki czemu mamy pewność, że oferowane opakowania są najwyższej jakości. Wybierz ilość i model odpowiedniego dla Ciebie pudełka, a my dostarczymy go szybko i na czas.