Kategorie

Informacja

Najczęściej kupowane

Sprawdź koniecznie !!!Folia spożywcza i aluminiowa 

Jest 3 produktów.
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Niezwykłą popularnością zawsze cieszyła się aluminiowa folia spożywcza. Głównym powodem jest przede wszystkim jej funkcjonalność. Chyba żadna pani domu nie wyobraża sobie swojej pracy bez tego artykułu. Może on służyć między innymi jako zabezpieczenie ciasta podczas pieczenia lub przechowywania w lodówce.

Niewątpliwym atutem oferowanych przez nas produktów jest możliwość jego dopasowania praktycznie do każdej formy. Jednocześnie zapewnia ona wysoką izolację termiczną, dzięki czemu świetnie sprawdza się w przypadku przygotowywania różnych potraw w piekarniku.

W naszym asortymencie znajduje się także odporna na zerwania, przezroczysta folia spożywcza. Świetnie sprawdzi się ona w przypadku przechowywania żywości, jak również jej transportu. Jednocześnie gwarantuje niezwykle estetyczny wygląd potrawy dzięki swojej transparentności.

Jako producent folii aluminiowej oraz spożywczej możemy zagwarantować jej najwyższą jakość, która wiąże się przede wszystkim z jej wytrzymałością. Dzięki wykorzystaniu starannie dobranych materiałów jest ona całkowicie bezpieczna w kontakcie z żywnością.

Proponujemy przede wszystkim folię w postaci rolek lub rękawów. Dzięki temu można wybrać odpowiedni artykuł, dostosowany do naszych potrzeb i przeznaczenia.