Kategorie

Informacja

Najczęściej kupowane

Sprawdź koniecznie !!!Etykiety z nadrukiem na rolce  

Jest 7 produktów.
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Właściwe oznakowanie towarów bardzo ułatwia pracę, pozwala na właściwy ich transport i stanowi także formę zabezpieczenia. Z tego powodu oferujemy specjalne etykiety samoprzylepne z nadrukiem, które są zarazem tanim, jak i skutecznym produktem do oznaczania paczek. Są one niezbędne dla każdej firmy transportowej, magazynującej, zarządzającej i przydadzą się w wielu innych przedsiębiorstwach oraz zakładach produkcyjnych.

Oferujemy etykiety samoprzylepne na rolce z różnymi nadrukami, m.in.: „Góra”, „Dokumenty w środku”, „Nie rzucać”, „Nie piętrować”, „Ostrożnie, szkło”. Są one niezbędne do oznakowania produktów delikatnych, takich jak np. elektronika użytkowa (laptopy, telefony, telewizory), sprzęt AGD i RTV, meble z elementami szklanymi i wielu innych produktów, które należy traktować z należytą ostrożnością podczas transportu.

Samoprzylepne etykiety mają widoczne, rzucające się w oczy kolory (np. czerwony), dzięki czemu z pewnością nie zostaną przeoczone. Ponadto, są bardzo wytrzymałe i mocno trzymają się opakowania, na którym się znajdują, dzięki zastosowaniu specjalnego kleju termotopliwego.

Etykiety na rolce z nadrukiem pozwalają na bardzo szybkie oznakowanie dużych liczb paczek w krótkim czasie. Na jednej rolce znajduje się aż 100 nalepek o standardowej szerokości i długości 10 cm.

Zachęcamy do wybrania właściwych nalepek, dzięki którym w tani, szybki i skuteczny sposób oznaczysz wiele paczek z delikatnym, podatnym na uszkodzenia towarem.