Kategorie

Informacja

Najczęściej kupowane

Sprawdź koniecznie !!!Reklamówki LDPE  

Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Praktyczne i bardzo popularne – szczególnie w marketach – reklamówki foliowe z LDPE, odznaczaj się szerokim zastosowaniem. Wykonane są z polietylenu niskiej gęstości, który odznacza się wysoką giętkością i elastycznością. Cechy te można z powodzeniem przypisać naszym wyrobom, ponieważ opakowania nadają się do przechowywania produktów o nieregularnym kształcie, a materiał reklamówki zapewnia im optymalną ochronę.

Kiedy warto wprowadzić do sklepu worki foliowe LDPE?

To produkt, który zawsze warto mieć na stanie we własnym sklepie zawsze. Bez względu czy prowadzisz market z narzędziami, czy na twój asortyment składają się warzywa i owoce bądź nabiał. Proponowane przez nas worki foliowe:

  • sprawiają, że drobne przedmioty nie pogubią się w dużej torbie lub w wózku na zakupy,
  • pozwolą na zważenie jednorazowo kilku drobnych przedmiotów na wagę (np. śrubki, kołki, bakalie),
  • zapewnią, że pozostałe zakupy będą czyste – np. świeży twaróg jest bardzo wilgotny, bez owinięcia w mały woreczek wszystkie inne zakupy miałyby wilgotne opakowania.
  • hamują przenoszenie się zapachu – sprawdzą się do przechowywania aromatycznych składników jak sery, cebula, itp.

W naszym asortymencie znajdują się reklamówki LDPE, które mogą przydać się także podczas podróży. Można w nie zapakować kosmetyki, dzięki czemu nawet jeżeli pasta do zębów lub krem wydostaną się ze swojego opakowania, to nie pobrudzą innych produktów w kosmetyczce lub w walizce.