Kategorie

Informacja

Najczęściej kupowane

Sprawdź koniecznie !!!Pudełka/ kartony klapowe i fasonowe  

Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Proponujemy produkty, które stanowią bardzo popularne rozwiązania wśród tzw. opakowań zbiorczych. Dostępne są w naszej ofercie pudełka fasonowe i klapowe z tektury falistej o gramaturze zapewniającej odpowiednią sztywność, co gwarantuje zachowanie kształtu opakowania. Dzięki temu zagwarantowana jest optymalna przestrzeń do przechowywania produktów i ich przesyłania.

Oferujemy kartony klapowe i fasonowe w wielu wymiarach, które odznaczają się wytrzymałością i są trwałe na tyle, by zagwarantować bezpieczny transport. Przedmioty sprzedajemy w pakietach po kilkadziesiąt sztuk, dlatego te wyroby proponujemy klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom, poszukującym atrakcyjnych cenowo opakowań do wysyłki.

Polecamy zakup naszych wyrobów, ponieważ odznaczają się uniwersalnym zastosowaniem – z powodzeniem sprawdzą się jako opakowania do przesyłki, jak i kartony do przeprowadzki lub przechowywania produktów w schowkach gospodarczych, garażach lub piwnicach. Atutem naszej oferty jest duża różnorodność rozmiarów pudełek, co pozwala na dopasowanie produktu do konkretnych oczekiwań i potrzeb. Dla zagwarantowania zabezpieczenia przed kurzem i pyłem oraz zainteresowaniem osób trzecich polecamy zaklejenie klap taśmą, także dostępną w naszej ofercie.